Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Mistrzostwa Świata rozhulały się na dobre, więc trzeba zwiększyć intensywność typowania. Na sobotę przygotowałem typ z grupy E, którą można nazwać grupą europejską, bo występują w niej tylko drużyny ze Starego Kontynentu, a ten mecz będzie bardzo ważny dla celów i założeń obu ekip.

Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. - sobota.
Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Węgry vs Czechy.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.17 – 13.00 – 7.00 (Fortuna),
  • 1.18 – 12.50 – 7.00 (STS),
  • 1.18 – 12.00 – 6.90 (LvBet).

Nasze południowe sąsiadki bardzo słabo zaprezentowały się na inaugurację turnieju wysoko przegrywając z Niemkami 21:31. W zespole Czech właściwie nic nie funkcjonowało i Basny robił wiele rotacji, które na niewiele się zdały. Jedynym pozytywem było to, że aż 11 zawodniczek zdobywało bramki, choć u Niemek wszystkie zawodniczki z pola wpisały się na listę strzelców.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Madziarki z kolei rozpoczęły turniej od wygranej ze Słowacją 35:29, ale trzeba oddać, że podopieczne Streichera bardzo długo się utrzymywały na równi z faworyzowanymi zawodniczkami prowadzonymi przez Golovina. Mocne wejście w turniej zaliczyły liderki Hafra i Klujber, ale dobre zawody zaliczyła również Vamos, Toth, Marton, Bordas, Kovacs czy Kacsor.

Choć obie ekipy nie zagrały na swoim najwyższym poziomie to jednak w reprezentacji Czech jest dużo więcej problemów. Jeśli nie idzie Jerabkovej to nie ma drugiej zawodniczki, która by pociągnęła grę tej reprezentacji. Węgry może nie dysponują świetną ławką rezerwowych, ale mają przynajmniej trzy liderki Hafrę, Klujber i Vamos, więc jak jednej nie idzie to dwie następne przejmują grę. Dlatego też jutro po 22 reprezentacja Czech przegra drugi mecz i to co najmniej pięcioma bramkami i stanie pod ścianą w kwestii awansu, a szanse na ten typ oceniam na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Węgry – Czechy1 (-4.5)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj