Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Mistrzostwa Świata rozhulały się na dobre, więc trzeba zwiększyć intensywność typowania. Na sobotę przygotowałem typ z grupy E, którą można nazwać grupą europejską, bo występują w niej tylko drużyny ze Starego Kontynentu, a ten mecz będzie bardzo ważny dla celów i założeń obu ekip.

Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Węgry vs Czechy.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.17 – 13.00 – 7.00 (Fortuna),
  • 1.18 – 12.50 – 7.00 (STS),
  • 1.18 – 12.00 – 6.90 (LvBet).

Nasze południowe sąsiadki bardzo słabo zaprezentowały się na inaugurację turnieju wysoko przegrywając z Niemkami 21:31. W zespole Czech właściwie nic nie funkcjonowało i Basny robił wiele rotacji, które na niewiele się zdały. Jedynym pozytywem było to, że aż 11 zawodniczek zdobywało bramki, choć u Niemek wszystkie zawodniczki z pola wpisały się na listę strzelców.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Madziarki z kolei rozpoczęły turniej od wygranej ze Słowacją 35:29, ale trzeba oddać, że podopieczne Streichera bardzo długo się utrzymywały na równi z faworyzowanymi zawodniczkami prowadzonymi przez Golovina. Mocne wejście w turniej zaliczyły liderki Hafra i Klujber, ale dobre zawody zaliczyła również Vamos, Toth, Marton, Bordas, Kovacs czy Kacsor.

Choć obie ekipy nie zagrały na swoim najwyższym poziomie to jednak w reprezentacji Czech jest dużo więcej problemów. Jeśli nie idzie Jerabkovej to nie ma drugiej zawodniczki, która by pociągnęła grę tej reprezentacji. Węgry może nie dysponują świetną ławką rezerwowych, ale mają przynajmniej trzy liderki Hafrę, Klujber i Vamos, więc jak jednej nie idzie to dwie następne przejmują grę. Dlatego też jutro po 22 reprezentacja Czech przegra drugi mecz i to co najmniej pięcioma bramkami i stanie pod ścianą w kwestii awansu, a szanse na ten typ oceniam na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Węgry – Czechy1 (-4.5)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Węgry vs Czechy typ i analiza spotkania 04.12.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj