Weibo Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 13.06.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpędza się sezon w chińskim LPLu, a mistrzowie świata EDward Gaming nie mają łatwej rozpiski, bo w drugim meczu z rzędu zagrają z bardzo mocną ekipą jaką niewątpliwie jest Weibo Gaming, której celem będzie pojawienie się na turnieju mistrzowskim w tym roku.

Weibo Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 13.06.2022r. - poniedziałek.
Weibo Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 13.06.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Weibo vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy już rozpoczęły sezon i jedni oraz drudzy wygrali swoje spotkanie 2:1 choć oczywiście to EDG miało dużo wyżej postawioną poprzeczkę, bo mierzyli się na bardzo mocne FunPlus Phoenix i można powiedzieć, że cudem wyrwali trzecią mapę z rąk rywali, gdzie Scout razem z Meiko rozegrał naprawdę wielkie zawody.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Weibo na inauguracje sezonu zmierzyło się z Invictus Gaming i choć rywale to organizacja legendarna to jednak w tym sezonie nie powinni stanowić wielkiego problemu i trzeba przyznać, że wygranie przez nich mapy jest już dużym sukcesem i kamyczkiem do koszyczka zespołu Weibo, które pokazało pewne słabości.

Chodzi o TheShya, który od dłuższego czasu gra mocno w kratkę i genialne występy przeplata fatalnymi i właśnie w drugiej mapie taka gra mu się przytrafiła i Weibo musiało rozegrać trzecią mapę. W dzisiejszym pojedynku zmierzy się on zaś na Flandrę, a więc jednego z najstabilniejszych zawodników górnej alejki i myślę, że dzięki tej przewadze EDG wygra tę serię, a daję im 80% szans na to.

SpotkanieTypKursBukmacher
Weibo vs EDG21.66LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Weibo Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 13.06.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj