Weibo Gaming vs Invictus Gaming typ i analiza 10.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek rozpoczynamy nowy sezon w chińskim LPL i aż siedemnaście zespołów powalczy o wyjazd na mistrzostwa świata. Chińska liga bezdyskusyjnie jest najmocniejsza na świecie i czeka nas masa pojedynków, którymi nawet mistrzowski turniej kończący sezon by się nie powstydził.

Weibo Gaming vs Invictus Gaming typ i analiza 10.06.2022r. - piątek.
Weibo Gaming vs Invictus Gaming typ i analiza 10.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Weibo vs IG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Weibo Gaming to organizacja, która powstała w listopadzie 2021 roku, a więc na wiosnę debiutowali w chińskim LPL, ale sama drużyna stworzona do tego by pojechać na mistrzostwa świata. Choć wiosną zajęli szóste miejsce to mając w składzie TheShya, SofM, Huanfenga czy Angela musisz myśleć o wyjeździe na najważniejszy turniej w roku.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Invictus Gaming to z kolei jako organizacja już legenda LPL, bo w sierpniu tego roku będą obchodzić jedenasty rok działalności. Oczywiście były lata grube, gdzie IG wygrywało nawet mistrzostwa świata, ale obecnie przechodzą lata suche i na wiosnę zajęli dopiero czternaste miejsce i nie zrobili żadnych zmian. Wierzą, że ich młody roster w końcu zacznie funkcjonować.

Przebudowa IG to nie jest praca do wykonania w rok, a nawet dwa. Według mnie ten skład plus niewielkie zmiany mogą dać efekty za 3-4 lata, a Weibo ma ekipę zbudowaną by odnosiła sukcesy tu i teraz. Myślę, że na początku sezonu ekipy dużo bardziej doświadczone będą miały sporą przewagę nad tymi słabszymi i tutaj na 80% będzie 2:0 dla Weibo.

SpotkanieTypKursBukmacher
Weibo vs IG2:01.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Weibo Gaming vs Invictus Gaming typ i analiza 10.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj