Weibo Gaming vs JD Gaming typ i analiza 03.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jednym z ciekawszych pojedynków w ostatnich dwóch tygodniach rywalizacji w chińskiej lidze LPL będzie starcie Weibo z JD Gaming i choć obie ekipy mają już zapewniony udział w Play offach to pierwsi walczą nawet o top cztery zaś drudzy mogą nawet wygrać fazę grupową w letnim splicie.

Weibo Gaming vs JD Gaming typ i analiza 03.08.2022r. - środa.
Weibo Gaming vs JD Gaming typ i analiza 03.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Weibo vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Weibo w ostatnich tygodniach pokazuje się z naprawdę dobrej strony i tu szczególna zasługa TheShy’a, który w statystykach może nie bryluje, ale jest odpowiedzialny aż za 31% zadawanych obrażeń co na gracza górnej alejki jest wynikiem kosmicznym, a same Weibo jest bardzo mocno uzależnione od dobrej gry tego zawodnika.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dlatego też na samą myśl o pojedynku TheShy’a z 369 wielu fanów League of Legends nie może się doczekać, bo również ten drugi gra świetny sezon i jest liderem pod względem obrażeń w swoim zespole choć zadaje ich 26%, ale to głównie dlatego, że całe JD w tym sezonie gra niezwykle zespołowo.

Nawet jakby TheShy mógł mocno postawić się 369 to jednak uważam, że szczególnie w lesie będzie kolosalna przewaga po stronie JD Gaming, bo SofM w tym sezonie zagrał 19 spotkań z 35 jedną postacią. Choć ostatnio przegrali na Royal Never Give Up to trzeba powiedzieć, że te trzy mapy były na najwyższym światowym poziomie i jak zagrają tak samo to na 80% pokonają Weibo w tym best of three.

SpotkanieTypKursBukmacher
Weibo vs JD Gaming21.72STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Weibo Gaming vs JD Gaming typ i analiza 03.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj