Weibo Gaming vs Royal Never Give Up typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek w LPL dostaniemy dwa hitowe starcia czterech drużyn, które na pewno chciałby zaprezentować się na mistrzostwach świata, które rozegrane zostaną w Ameryce Północnej, ale do tego jeszcze długa droga i tylko trzy drużyny z Chin tam polecą.

Weibo Gaming vs Royal Never Give Up typ i analiza 21.06.2022r. - wtorek.
Weibo Gaming vs Royal Never Give Up typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Weibo vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Weibo Gaming na razie 'gra swoje’ dwie wygrane ze słabszymi Team WE i Invictus Gaming choć w obu przypadkach tracili po jednej mapie zaś na aktualnych mistrzów świata – EDward Gaming przegrali dość gładko 0-2. Wciąż problemem jest TheShy, który przeplata genialne występy tymi dużo słabszymi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dziś poprzeczka równie wysoko postawiona, bo przecież zagrają na aktualnych mistrzów MSI i oczywiście drużynę, która okazała się najlepsza w wiosennym splicie LPL – Royal Never Give Up i mistrzowie już zaczęli sezon i w pierwszym spotkaniu wygrali z FunPlus Phoenix 2:1 po naprawdę dobrej serii.

Widać, że w drużynie RNG po wygraniu MSI nie było czasu na odpoczynek i od razu wznowili treningi do nowego sezonu i odrobili lekcję z patchu 12.10, który był prawdziwą rewolucją na Summoners Rifcie i łatwo było nie rozczytać obecnej mety. Same spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie i wydaje mi się, że zagrają pełne best of three, ale jednak jakość szczególnie ze środka oraz dolnej alejki jest po stronie RNG i przed meczem 80/20 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Weibo vs RNG21.45Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Weibo Gaming vs Royal Never Give Up typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj