Weibo Gaming vs Top Esports typ i analiza 02.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym tygodniu zdecydowanie najciekawszym pojedynkiem w LPL będzie starcie Weibo z Top, a wiec ekip, które w tym sezonie za cel obrały sobie awans na mistrzostwa świata, a może nawet coś więcej. Oczywiście takie bezpośrednie starcie w kontekście rywalizacji w grupie będzie niezwykle ważne.

Weibo Gaming vs Top Esports typ i analiza 02.07.2022r. - sobota.
Weibo Gaming vs Top Esports typ i analiza 02.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Weibo vs Top.

Aktualne kursy bukmacherów:

Weibo Gaming z takimi gwiazdami jak TheShy, SofM czy SwordArt na pewno będzie chciało powalczyć o wyjazd na mistrzostwa, lecz na początku letniego sezonu mają problem z rywalizowaniem, z tymi najlepszymi ekipami w lidze, bo przegrali 0:2 na EDward Gaming oraz 1:2 na Royal Never Give Up, choć pozostałe cztery spotkania wygrywali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Top Esports z kolei na inaugurację lata przegrali z JD Gaming 1:2, ale od tamtej pory wygrali pięć spotkań z rzędu tracąc tylko jedną mapę z FunPlus Phoenix. Widać, że wicemistrzowie wiosennego sezonu od początku tego splitu są w naprawdę wysokiej formie i na środku szaleje knight, który po pięciu spotkaniach i czternastu mapach utrzymuje bardzo duże KDA na poziomie 12.62.

Właśnie Knight będzie najważniejszą postacią w tej serii, bo zmierzy się z jednym z najsłabszych ogniw w Weibo – Angelem i jeśli TheShy nie zagra dwóch równych map, w którym zrobi przewagi na bardzo solidnego Waywarda to Weibo będzie mieć problem z uzyskaniem przewagi na którejkolwiek z alejek i choć nie jestem pewien co do 2:0 to jednak To Esports powinno tę serię wygrać na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Weibo vs Top21.60Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Weibo Gaming vs Top Esports typ i analiza 02.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj