Weibo Gaming vs Victory Five typ i analiza 17.07.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie zapominamy o mojej ulubionej grze e-sportowej League of Legends i w niedziele w chińskiej lidze LPL dojdzie do prawdziwego hitu, w którym spotkają się zespoły Weibo i V5. Szczególnie ci drudzy pokazują, że w letnim splicie są w piekielnej formie i będą chcieli pokazać się również na mistrzostwach świata.

Weibo Gaming vs Victory Five typ i analiza 17.07.2022r. - niedziela.
Weibo Gaming vs Victory Five typ i analiza 17.07.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Weibo vs V5.

Aktualne kursy bukmacherów:

Weibo to moja jedna z ulubionych formacji do obstawiania, bo po prostu ich styl jest nieprzewidywalny, ale pewnego sufitu nie przeskoczą i w tym sezonie już raz niemiło zaskoczyli przegrywając na Anyone’s Legend, a urwanie map Top Esports, czy Royal Never Give Up to miłe zaskoczenia, ale za to oczywiście punktów nie ma.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W tym meczu również o punkty będzie ciężko, bo Victory Five w letnim splicie wygląda jeszcze lepiej niż w wiosennym, a i wtedy już wykręcili statystyki 14-2. Co ciekawe to Dream gra więcej na środkowej alejki niż Rookie, a i tak rozjeżdżają kolejnych rywali w dziewięciu spotkaniach tracąc zaledwie die mapy i obecnie notując 8 wygranych map z rzędu.

Nigdy wcześniej nie widziałem aż takiej dominacji w tej lidze, która jest uznawana za najmocniejszą i najbardziej wyrównaną ligę świata. Victory Five obecnie wygląda na drużynę o klasę lepszą od każdej z LPL, a jak zagrają na Weibo, gdzie The Shy może strollować dwie mapy to jestem przekonany, że na 80% skończy się to 2:0 w stronę V5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Weibo vs V50:22.22STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Weibo Gaming vs Victory Five typ i analiza 17.07.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj