Przed nami ostatnie dni w roku 2018. Jednak bukmacher Forbet nie zwalnia tempa i proponuje nam jeszcze większe wygrane w tym roku. Wystarczy wytypować poprawnie spotkania z angielskiej Premier League i tym samym cieszyć się z większej wygranej.

Promocja obowiązuje włącznie do 2 grudnia 2018 roku. W promocji biorą udział jedynie kupony, które są zawarte w godzinach 06:00-11:00. Moga na nim znajdować się jedynie typy z angielskiej Premier League. A do tego muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Bukmacher wymaga, aby na kuponie znalazły się przynajmniej trzy typy. Ponadto jedno z nich musi pochodzić z oferty +14%”, gdzie kurs wynosi 1.14. Znajduje się ona w Piłka nożna>Anglia> Premier League.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Podczas tej promocji zabraniane jest granie systemem, środkami bonusowymi oraz typować sporty wirtualne.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a Twój kupon okaże się wygrany bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 14%. Rozliczenie kuponu odbywa sie codziennie o godz. 11:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów