Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Podczas najbliższego weekendu będzie mogli emocjonować się kolejnym wyścigiem w Formule 1. Tym razem kierowcy będą ścigać się w Gran Prix Chin. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także poosiada aplikację mobilną bukmachera LvBet. Jeżeli nie, to warto ją ściągnąć i zainstalować. Tym bardziej, że ten proces zbyt dużo czasu nie zajmie.

Promocja trwa do 14 kwietnia do godz. 15:00. I do tego momentu możemy zawierać kupony u bukmachera, zarówno na treningi, kwalifikacje jak i sam wyścig. Bukmacher dopuszcza następujące zakłady: przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Jednak należy pamiętać, że wszystkie muszą być w obrębie GP Chin.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Minimalnej stawki za jaką musi zostać zawarty kupon bukmacher LVbet nie określa. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w...

Typy na dzisiaj