Podczas najbliższego weekendu będzie mogli emocjonować się kolejnym wyścigiem w Formule 1. Tym razem kierowcy będą ścigać się w Gran Prix Chin. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także poosiada aplikację mobilną bukmachera LvBet. Jeżeli nie, to warto ją ściągnąć i zainstalować. Tym bardziej, że ten proces zbyt dużo czasu nie zajmie.

Promocja trwa do 14 kwietnia do godz. 15:00. I do tego momentu możemy zawierać kupony u bukmachera, zarówno na treningi, kwalifikacje jak i sam wyścig. Bukmacher dopuszcza następujące zakłady: przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Jednak należy pamiętać, że wszystkie muszą być w obrębie GP Chin.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Minimalnej stawki za jaką musi zostać zawarty kupon bukmacher LVbet nie określa. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów