Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Podczas najbliższego weekendu będzie mogli emocjonować się kolejnym wyścigiem w Formule 1. Tym razem kierowcy będą ścigać się w Gran Prix Chin. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Większe wygrane na Gran Prix F1 - Chin z LvBet
Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także poosiada aplikację mobilną bukmachera LvBet. Jeżeli nie, to warto ją ściągnąć i zainstalować. Tym bardziej, że ten proces zbyt dużo czasu nie zajmie.

Promocja trwa do 14 kwietnia do godz. 15:00. I do tego momentu możemy zawierać kupony u bukmachera, zarówno na treningi, kwalifikacje jak i sam wyścig. Bukmacher dopuszcza następujące zakłady: przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Jednak należy pamiętać, że wszystkie muszą być w obrębie GP Chin.

Większe wygrane na Gran Prix F1 - Chin z LvBet
Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE
W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Minimalnej stawki za jaką musi zostać zawarty kupon bukmacher LVbet nie określa. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj