Wybrzeże Gdańsk vs Gwardia Opole Typy i analiza 25.09.2021

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie z cyklu PGNiG Superligi i tym razem będzie one dostępne do oglądania w TVP Sport jak i na stronie internetowej, a czekają nas nie lada emocje, bo sam mecz zapowiada się na niezwykle zacięty.

Wybrzeże Gdańsk vs Gwardia Opole Typy i analiza 25.09.2021
Wybrzeże Gdańsk vs Gwardia Opole Typ i analiza 25.09.2021 – sobota

Typy na mecz Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.12 – 8.70 – 2.05 (Fortuna),
  • 2.25 – 7.75 – 2.00 (STS),
  • 2.25 – 8.30 – 1.96 (LvBet).

Już wyżej pokazane kursy sugerują jak wyrównane i zacięte będzie te spotkanie, ale według mnie faworytem są tu gospodarze. Wybrzeże nie szalało na rynku transferowym, ale udało im się pozyskać etatowego uczestnika Ligi Mistrzów Dymytro Doroshchuka oraz wypożyczyć młodziutkiego Miłosza Wałacha z Vive Łomża Kielce. Wzmocnienie bramki jak i obrony, a więc świetna strategia budowania zespołu przez Mariusza Jurkiewicza.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Opole podobnie jak Gdańsk stawia na wychowanków choć poniekąd spowodowane jest to spadkiem budżetu z 3.5 do 2.5 milionów złotych (Gdańsk ma lekko ponad 2 miliony) i aż milion straty w 2 lata spowodowało, że 'Gang Kuptela’ musi stawiać na młodszych. Z klubu odeszli Działakiewicz, Lemaniak i Balcerek, a przyszło dwóch zawodników z kieleckiego SMS-u: Osiemnastolatka Jakuba Ałaja, który występuje w roli bramkarza oraz rok starszego rozgrywającego Miłosza Bączka. Skład uzupełnił obrotowy Janusz Wandzel.

Wygląda na to, że będzie to wojna 'juniorów’ przeplatana takimi wygami jak Jachlewski czy Malcher. Mimo wszystko to w Gdańsku okres transferowy poszedł lepiej i newralgiczne punkty zostały załatane, zaś Rafał Kuptel będzie potrzebował czasu by tych trzech młodzików wprowadzić do zespołu, a stracił zawodników naprawdę ważnych w tamtym sezonie. Widać to po początku sezonu, gdzie u siebie przegrali z Chrobrym, zaś Gdańsk choć w domu jeszcze na jesieni nie wygrał (grał jeden mecz i to z Płockiem) to w ostatnim wyjazdowym meczu ze Szczecinem pokazał, że w tym roku chce powalczyć o top 6 ligi, a aby tak się stało takie mecze trzeba wygrywać i jutro daje im 75% szans na to.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole12.25STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Wybrzeże Gdańsk vs Gwardia Opole Typy i analiza 25.09.2021 Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj