Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony zagrane z aplikacji mobilnej na zmagania tenisowe w Eastoburne, gdzie to rywalizują zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Ta akcja dotyczy jedynie turnieju w Easborune, który trwa do 29 czerwca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Warunek podstawowy to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej LvBet. Użytkownik, który jej nie posiada w łatwy sposób może ją pobrać i zainstalować.

Na kuponie mogą znajdować się jednie zdarzenia tenisowe z oferty bukmachera na zmagania podczas turnieju w Eastburne. Operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna, ale należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany to można liczyć na większa wygraną o 14%.

20 PLN za darmo za rejestrację konta

Bukmacher LvBet zachęca do rejestracji konta nowych graczy dla których oferuje darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Środki trafią na konto gracza bez dokonania depozytu.

Warto jest też pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów