Zagłębie Lubin (K) vs Piotrcovia Piotrków Trybunalski (K) typ i analiza 09.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W ten weekend ruszają również żeńskie rozgrywki PGNiG Superligi i rozpoczynamy typowanie od spotkania Mistrzyń Polski, które postarają się obronić ten tytuł trzeci raz z rzędu, a z kolei zespół z Piotrkowa Trybunalskiego na pewno chciałby nawiązać walkę o medal tych rozgrywek.

Zagłębie Lubin (K) vs Piotrcovia Piotrków Trybunalski (K) typ i analiza 09.09.2022r. - piątek.
Zagłębie Lubin vs Piotrcovia Piotrków Trybunalski typ i analiza 09.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Zagłębie vs Piotrcovia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.07 – 24.00 – 9.80 (Fortuna),
  • 1.07 – 24.00 – 10.00 (STS),
  • 1.07 – 24.00 – 10.00 (Betclic).

Przyjezdny zespół przed rozpoczęciem sezonu dokonał sporej rewolucji, bo zespół opuściło aż sześć zawodniczek i z najciekawszych transferów trzeba zaznaczyć przejście Trawczyńskiej do Eurobudu oraz Sarneckiej do MKSu Lublin, zaś z nowych zawodniczek najciekawszymi transferami są na pewno dwie reprezentantki Czech z DHC Sokol Poruby Hanka Muckova i Silvie Polaskova, ale również juniorki z Polski Oliwia Suliga, Oliwia Szczepanek (obie ZPRP Płock) oraz Julia Jasińska (Suzuki Korona Handball Kielce).

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Mistrzynie Polski z kolei mogą pochwalić się hitowym transferem, bo ściągnęli Basię Zimy z Kobierzyc, ale również w kadrze pojawiła się Karin Bujnochova – reprezentantka Słowacji czy Jana Sustkova reprezentantka Czech, oraz pojawiła się juniorka Natalia Pankowska z KS Kościerzyny zaś wciąż kontuzjowane są Kinga Jakubowska oraz Patrycja Świerżewska.

Według mnie przed sezonem Zagłębie dość mocno się wzmocniło i ich obrona tytułu jest bardzo realna zaś Piotrcovia będzie miała ciężko by utrzymać piątą lokatę z tamtego sezonu. Na pewno z początku będzie im ciężko złapać synergię w zespole, bo jest naprawdę dużo zmian, a już w poprzednim sezonie wygrały zaledwie jeden z pięciu meczów z Zagłębiem. Wydaje mi się, że gospodynie będą miały pełną kontrolę nad spotkaniem i wygrają minimum ośmioma trafieniami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zagłębie vs Piotrcovia1 (-7.5)1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zagłębie Lubin (K) vs Piotrcovia Piotrków Trybunalski (K) typ i analiza 09.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj