Zagłębie Lubin vs Pogoń Szczecin typ i analiza 25.10.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Nowy tydzień to kolejna kolejka PGNiG Superligi i w tym tygodniu zaczynamy od spotkania na dnie, bo zagrają ze sobą ekipy, które obecnie okupują miejsca 13 i 14, a więc są na samym końcu tabeli i pomału mogą się obawiać o swój byt w najwyższej klasie rozgrywkowej co byłoby niemiłą niespodzianką.

Zagłębie Lubin vs Pogoń Szczecin typ i analiza 25.10.2022r. - wtorek.
Zagłębie Lubin vs Pogoń Szczecin typ i analiza 25.10.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Lubin vs Szczecin.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.57 – 8.60 – 2.95 (Fortuna),
  • 1.60 – 9.00 – 3.00 (STS),
  • 1.60 – 8.80 – 3.00 (Betclic).

Lubin jest przed Pogonią o dwa oczka dzięki zwycięstwu z Piotrkowianinem właśnie we własnej hali, ale jestem daleki od jakiegokolwiek optymizmu jeśli chodzi o tę formację bo choć lepiej zaczyna bronić Schodowski to jednak w ofensywie jest tragedia prócz Gębali i Bekisza brakuje im jakichkolwiek argumentów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście nie ma zbyt wielu pozytywów w grze Pogoni może jedynie fakt, że w tej rundzie już zagrali zarówno z Kielcami jak i Płockiem. Oczywiście ostatni mecz z Piotrkowianinem na wyjeździe to jakiś promyczek bo wywalczyli pierwszy punkt, ale według mnie szczególnie w polu mają dużo więcej atutów w postaci świetnie podających Poloka i Zalevskiego, ale również rzucających Krysiaka, Cherkaschchenko oraz Kroka.

Po tym spotkaniu jedna z ekip będzie szczęśliwa druga mniej, bo ktoś tu punkty zrobić musi.Do tej pory obie formacje prezentowały się beznadziejnie, ale w mojej opinii trochę gorzej wyglądała ekipa z Lubina i jak gospodarze w ofensywie się nie poprawią, a Schodowski nie będzie miał swojego dnia to Pogoń może nie dużo, ale szczególnie w polu powinna być lepsza od swoich rywali i wydaje mi się, że na 70% tego spotkania nie przegrają.

SpotkanieTypKursBukmacher
Lubin vs SzczecinX22.30Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zagłębie Lubin vs Pogoń Szczecin typ i analiza 25.10.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj