Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym tygodniu kończymy ósmy sezon Ultraligi i we wtorek poznamy drugiego finalistę, który oczywiście zmierzy się z AGO Rogue. Przegrany zaś nie skończy sezonu, bo rozpocznie przygotowania do kwalifikacji do EU Masters, a sam turniej startuje już za osiem dniu, więc nie zwalniamy tempa z League of Legends.

Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 16.08.2022r. - wtorek.
Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania ZT vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Na koniec sezonu w naszej rodzimej lidze zostały trzy ekipy, które w sezonie były po prostu najlepsze i w pełni zasłużenie tu są. Zero Tenacity w tamtym tygodniu przegrało na AGO Rogue, ale wynik 1-3 i ich gra była naprawdę dobra szczególnie na wygranej mapie choć trochę zabrakło jakości z dolnej alejki i Vzz z Wojtusiem muszą poprawić swoją grę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Illuminar Gaming z kolei w tamtym tygodniu pokonało Gentelmen’s Gaming 3-1, a po pierwszych dwóch grach wydawało się, że będzie to gładkie 3-0. Jednak potem rywale doszli do głosu i pachniało nawet piątą grą, choć ostatecznie IHG udało się skraść czwartą mapę i awansować do EU Masters oraz półfinału Ultraligi.

Zapowiada się świetna seria dwóch wyrównanych ekip, które zdążyły już się zmierzyć na patchu 12.13 i w tym starciu lepszym okazał się zespół Zero Tenacity, który zresztą dwukrotnie pokonywał Illuminar Gaming w fazie grupowej. Wszystko sprowadzi się do dolnej alejki, w której Vzz z Wojtusiem dwukrotnie byli dużo mocniejsi od Svnsa i Minimacka. Jeśli ci drudzy diametralnie nie polepszyli gry to na 75% Zero Tenacity jeszcze raz zmierzy się w finale z AGO.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zero Tenacity vs IHG11.76Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 16.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj