Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek jednym z najciekawszych spotkań będzie rywalizacja Zero Tenacity z Illuminar Gaming, którzy w bezpośredniej konfrontacji zmierzą się o drugie miejsce w tabeli, a pozycja ta daje duży handicap w Play offach, bo praktycznie omija się dwie, a nawet trzy rundy i z automatu jest się w top 4 sezonu, więc już rezerwuje bilet na EU Masters.

Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.07.2022r. - wtorek.
Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania ZT vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zero Tenacity mogą w tym sezonie naprawdę się podobać, bo mają swój styl gry i konsekwentnie realizują go na mapie, a ich gra makro jak na poziom naszych rodzimych rozgrywek naprawdę może się podobać choć ja osobiście preferuje te szalone zespoły to trzeba oddać ZT, że swoją ułożoną grą bez problemu wygrywa ze słabszymi rywalami.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Illuminar Gaming z kolei jest właśnie tą szaloną ekipą, która na Summoners Rifcie nie bierze jeńców i nie chodzi na kompromisy. W tym sezonie grają naprawdę widowiskowo i choć nie uniknęli wpadek tak jak ostatnio z Goskillą. Jednak to nie wpływa kompletnie na ich kolejne wybory i we wtorek z Zero Tenacity wyjdą i będą chcieli ich dosłownie rozjechać.

Myślę, że spotkanie sprowadzi się do tego, czy Zero Tenacity nie straci zbyt dużo we wczesnych etapach gry by potem poukładaną grą powoli wyniszczać Illuminar Gaming. Jednak według mnie obecna meta robi się na tyle dynamiczna, że to właśnie ci drudzy będą mieli dużo więcej do powiedzenia i już od początku zrobią sobie solidną przewagę i jeśli w jakiś głupi sposób jej nie wypuszczą to IHG wygra te spotkanie na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zero Tenacity vs Illuminar Gaming22.13Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zero Tenacity vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj