Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero Tenacity i Orbit Anonymo i już wiemy, że będą to nasze dwie ekipy, które wyślemy na EMEA Masters, a więc dawne EU Masters, a po słabszych wynikach dostaliśmy tam zaledwie dwa sloty.

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. - piątek.
Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania ZT vs Orbit.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zero Tenacity od samego początku było faworytem Ultraligi, bo w końcu w składzie pojawiło się aż trzech Koreańczyków i spekulowano, że zestompują ligę i realnie zagrożą drużynom z LFL i LVP i choć wiosenny sezon nie był w ich wyniku aż tak okazały, ale jednak do wielkiego finału weszli bez większych problemów pokonując 3:1 Grypciocraft.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dużo dłuższą drogę do wielkiego finału musieli przebyć zawodnicy Orbit Anonymo, bo rozegrali aż trzy serie best of five pokonując pokolei Illuminar Gaming 3:0, AliorBank Team 3:0 oraz również Grypciocraft i podobnie jak ZT te spotkanie zakończyło się na korzyść Orbit w stosunku 3:1. Choć droga dłuższa i cięższa to na pewno doświadczenie z kolejnych gier będzie procentować w finale.

Finał zapowiada się pasjonująco i każda z ekip ma swoje atuty, a w sezonie zasadniczym między nimi było 1:1 co jeszcze bardziej podnosi atmosferę tego spotkania i spodziewam się tu wielkiego boju, a całkiem możliwe, że nawet pięciu map jeśli tylko zawodnicy Orbit Anonymo nie dadzą się wciągnąć w małe potyczki z ZT we wczesnych fazach gry powinni bez problemu ugrać minimum dwie mapy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zero Tenacity vs Orbit Anonymo2 (+1.5 map)1.71STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj