Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza spotkania 31.05.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Miesiąc kończymy wielkim Ultraligowym hitem, bo już w trzeciej kolejce spotkają się dwie najmocniejsze ekipy wiosennego splitu i będzie to swoisty rewanż za tamten finał choć już na pewno w trochę przebudowanych składach, o których wspomnę w dalszej części analizy.

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza spotkania 31.05.2023r. - środa.
Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza spotkania 31.05.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Z10 vs Orbit.

Aktualne kursy bukmacherów:

Między poprzednim sezonem, a tym w Orbit Anonymo doszło do jednej zmiany i na górnej alejce Hiro1 został zastąpiony przez pr1me, który również jest dobrze znany ultraligowym kibicom, bo w poprzednim splicie reprezentował barwy Grypciocraft, a więc też jednej z mocniejszych drużyn.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście w Zero Tenacity nie udało się utrzymać w składzie Noaha, który jeszcze nie został oficjalnie potwierdzony w nowej ekipie, ale chodzą pogłoski, że trafi do LEC i to od razu do jednej z bardziej legendarnych formacji, bo Fnatic i tam stworzy duobot z Trymbim, zaś jego miejsce w Z10 zajął inny koreański strzelający – Ice.

Już początek sezonu pokazał, że Ice podobnie do starszego kolegi może długo nie zagościć w Ultralidze, bo już w dwóch pierwszych spotkaniach pokazał, że świetnie się pozycjonuje, a i same Z10 może z nim w składzie nawet wyglądać lepiej niż w poprzednim sezonie z kolei w Orbit widać, że dopiero się docierają z nowym zawodnikiem na górnej alejce i na chwilę obecną zdecydowanie stawiam na Z10.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zero Tenacity vs Orbit Anonymo11.76BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza spotkania 31.05.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj