W dniu 17 kwietnia bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na na trzy pierwsze kupony ze sportów wirtualnych. O ile okaże się, że Twój kupon został przegrany w, wspomniany operator dokona zwrotu stawki.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał dokonał minimum jednego depozytu,.

Promocja ważne jest jedynie w środę 17 kwietnia do godziny 23:59. I chcą wziąć udział w tej promocji musimy właśnie w tym czasie zawrzeć kupon, bądź kupony, która których będą znajdować się jedynie zdarzenia zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kurs całkowity kuponu promocyjnego nie był mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka takiego kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane. To bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki a jaki został zawarty kupon. Jednak należy pamiętać, że w w promocji biorą udział trzy pierwsze kupony, więc maksymalnie można otrzymać 60 PLN.

Bonus trafi na konto gracza do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. A będzie można go wypłacić po dokonaniu czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów